KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17342033
nr 1734 2033
Skulptur
Åke Falk. Signerad, daterad -55, Keramik, sittande kvinna. Längd: 26 cm, höjd: 20 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:14:32
27/10 15:30:09
1.000 kr
27/10 18:20:04
Tilgman Keramik